Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко закликає Януковича не поступатись суверенітетом України


Екс-Президент України Віктор Ющенко закликає нинішнього главу держави Віктора Януковича не поступатись суверенітетом України.
Про це йдеться у відкритому листі Віктора Ющенка.

«Переконаний, що Ви не бажаєте, щоб Україна поступилась суверенітетом, щоб роль Президента зводилась до виконання розпоряджень ззовні», – наголошує у листі Віктор Ющенко.

«Втрата своєї держави завжди означала муки і смерть, як для патріотів, так і тих, хто знищує Українську державу», – пише Ющенко. Він зауважує, що українських людей використовували «як гарматне м’ясо в ім’я чужих інтересів».

Віктор Ющенко згадує у своєму листі про штучний Голодомор 1932-33 років, про Биківню тощо. «Органам, які відповідають за безпеку країни, слід замислитись: чиї інтереси вони охороняють. України, яка має знати правду про свою історію – чи сусідньої держави, де представники влади намагаються виправдати злочини сталінізму – або заретушувати їх в історії?» – запитує Ющенко.

«Історія України вчить: здобувши незалежність, життєво необхідно її втримати і зміцнити. Для цього в сьогоднішньому світі є три важливі передумови: суспільство буде вільним, держава – демократичною, а люди – свідомі історії своєї країни», – вважає екс-Президент.

«Вільна людина не дозволить повернути себе у рабство. Тому свобода слова, свобода вибору, вільний розвиток підприємництва – це головні запоруки вільного розвитку України», – зазначає у листі Віктор Ющенко.

Текст документу розміщений на офіційному сайті партії «Наша Україна».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG