Доступність посилання

ТОП новини

Міліцію закликають розслідувати напад на організаторів фестивалю «Гайдамака.UA»


Партія «За Україну!» ініціюватиме на найближчому засіданні парламенту створення слідчої комісії у зв’язку з побиттям учасників та організаторів фестивалю повстанської та патріотичної пісні «Гайдамака.UA». Про це, як повідомили у прес-службі партії «За Україну!», заявив лідер партії В’ячеслав Кириленко.

За його словами, на ім’я генерального прокурора, голови МВС та голови СБУ передали звернення за підписом усіх депутатів від партії «За Україну!» з вимогою розслідувати напад на учасників та організаторів фестивалю «Гайдамака.UA».

«Сьогодні ми стали свідками ситуації, коли політична дискусія перетворюється в політичну розправу», – наголосив Кириленко.

Лідер партії «За Україну!» зауважив, що правоохоронці зобов’язані встановити не тільки виконавців цього нападу, а й встановити його замовників.

Деякі ЗМІ повідомили, що напередодні під час проведення фестивалю повстанської й патріотичної пісні «Гайдамака.UA» група з 15 молодиків із битками напала на охорону й організаторів фестивалю.

За словами журналіста, що був свідком інциденту, наблизившись до столика тих, хто реєструє учасників фестивалю, хулігани одразу почали бити сидячих людей і продовжили напад бійкою з охоронцями фестивалю, яких виявилося на вході у декілька разів менше за нападників. Як повідомив журналіст, двоє працівників міліції, які перебували безпосередньо на фестивалі у формі, не побажали втрутитися, тому ніхто з нападників не був затриманий.

За словами організаторів фестивалю, їхнє звернення до міліції міста Ірпеня було проігнороване, незважаючи на те, що серед тих, хто захищався, є потерпілі з різного ступеня травмами.

Фестиваль повстанської й патріотичної пісні «Гайдамака.UA» проводився з 24 по 26 вересня в парку Перемоги міста Ірпеня. Головою оргкомітету й головним режисером фестивалю є народний депутат від НУНС Олесь Доній.
XS
SM
MD
LG