Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську виборчкоми затягують процедуру реєстрації – опозиція


Дніпропетровська міська територіальна виборча комісія і районні виборчкоми затягують процедуру прийняття документів. Про це заявили низка міських та районних осередків опозиційних партій, зокрема ВО «Батьківщина» і Української Народної партії.

За словами представників партій, з самого ранку міська і районні комісії прийняли документи лише від однієї політичної сили – Партії регіонів. Решті у прийнятті документів відмовляють, посилаючись на те, що перевірка документів «регіоналів» все ще триває.

За інформацією координатора громадської організації «ГРАД», який іде на вибори міського голови під політичної партії «За Україну!», Андрія Денисенка, з 8-ої ранку в черзі на реєстрацію в міській ТВК стоять представники понад десятка партій та кандидатів.

«Для мене очевидно, що відбувається свідоме гальмування реєстрації кандидатів і виборчих списків, неугодних Партії регіонів. Виборчий процес фактично паралізовано», – зазначив Андрій Денисенко.

Затягування процедури прийму документів підтвердили і в Дніпропетровській обласній організації комітету виборців України. Голова осередку Олександр Сидоренко повідомив, що наразі міська ТВК і 7 із 8-ми районних виборчкомів все ще «розглядають документи партії, яка була першою в черзі». Олександр Сидоренко спрогнозував, що завтра процес реєстрації кандидатів буде пришвидшено.

Тим часом, Радіо Свобода поки що не вдалося зв’язатися з міською територіальною виборчою комісією для того, щоб там прокоментували ситуацію.
XS
SM
MD
LG