Доступність посилання

ТОП новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» заявляє про порушення в суді


ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявило про порушення законодавства на першому судовому засіданні Господарського суду Києва за позовом Генеральної прокуратури України проти Фонду держмайна і компанії АрселорМіттал Дуйсбург ГмбХ. Про це сьогодні повідомили в прес-службі ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Як зазнвчили в прес-службі, на першому засіданні суду суддя відхилив всі клопотання відповідачів.

«Ще не встигнувши перейти до розгляду справи по суті, суддя порушив вимоги міжнародного права (норми Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах) і відмовився передати справу на розгляд в Комерційному арбітражному суді при Торгово-промислової палаті України, як того чітко вимагає договір купівлі-продажу пакета акцій «Криворіжсталі». Більше того, незважаючи на те, що представників одного з позивачів – Кабінету Міністрів України – не було на судовому засіданні, суддя все ж перейшов до розгляду справи по-суті», – заявляє підприємство.

У ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» це розцінили як «упереджене ведення справи».

На початку літа заступник генерального прокурора України подав до Господарського суду Києва позов про визнання недійсним додаткової угоди до договору купівлі-продажу акцій металургійного комбінату «Криворіжсталь» в частині зміни термінів інвестиційних зобов’язань покупця, які були прийняті влітку 2009 року. Перше судове засідання у справі відбулося 1 жовтня, друге призначене на 5 жовтня.

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні. Корпорація Mittal Steel придбала понад 93% акцій ВАТ «Криворіжсталь» на відкритому конкурсі в жовтні 2005 року за більш ніж 24 мільярди гривень.
XS
SM
MD
LG