Доступність посилання

ТОП новини

Чехія відправить до Афганістану ще 200 військових


Уряд Чеської республіки ухвалив сьогодні відправити до Афганістану протягом наступного року ще 200 вояків. Прем’єр-міністр Чехії Петр Нечас повідомив, що загальне число чеських вояків, задіяних в операціях міжнародних сил під командуванням НАТО в Афганістані збільшиться загалом до 720 осіб протягом наступного року.

Раніше Міністерство оборони Чехії повідомило, що складна ситуація з безпекою в Афганістані вимагає збільшення кількості військових, однак для такого кроку необхідне рішення чеського парламенту.

Більшість із 535 чеських військовослужбовців, які на даний момент перебувають в Афганістані, виконує завдання з підтримання порядку в провінції Лоґар на сході цієї країни. Повідомляють, що серед тих військових, якими посилять чеський контингент, будуть здебільшого бійці сил спеціального призначення, а також співробітники військової поліції.

Міністр оборони Чехії Олександр Вондра повідомив, що збільшення кількості чеських військових на допомогу Афганістанові станеться за рахунок скорочення чеського миротворчого контингенту із Косова з 270 до 90 військових до кінця року, довівши до літа наступного року кількість військових у цьому регіоні до 60.
XS
SM
MD
LG