Доступність посилання

ТОП новини

Янукович доручив перевірити стан екологічно небезпечних об’єктів України


Президент України Віктор Янукович у зв’язку з екологічною катастрофою в Угорщині дав низку доручень, серед яких – забезпечити перевірку стану екологічно небезпечних об’єктів України. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Крім того, Янукович доручив прем’єру, керівникам низки міністерств і відомств, голові Одеської обладміністрації посилити моніторинг стану води на українській ділянці річки Дунай, вжити вичерпних заходів для захисту населення і об’єктів життєзабезпечення при можливому виникненні надзвичайної ситуації на території Україні.

Президент також доручив прем’єрові, головам міністерств, голові Закарпатської обладміністрації «оперативно визначитися з видами, формами та обсягами практичної допомоги, яку може бути надано угорській стороні».

Головам Державної митної служби та Державної прикордонної служби доручається забезпечити «безперешкодний перетин державних і митних кордонів України особам, вантажам, транспортним і технічним засобам, які направляються в рамках надання допомоги Угорщині».

Розлив отруйних речовин, який стався цього тижня в Угорщині, за останніми даними, призвів до загибелі п’ятьох людей, понад 150 людей були поранені. Троє місцевих жителів досі вважаються зниклими безвісти.

Витік хімікатів стався в місті Айка за 160 кілометрів від Будапешта.

Влада деяких країн, через які протікає Дунай, постійно стежить за рівнем забруднення цієї річки після катастрофи.
XS
SM
MD
LG