Доступність посилання

ТОП новини

Справу про загибель студента в управлінні міліції в Києві передали до суду


Розслідування кримінальної справи за фактом смерті студента Ігоря Індила в Шевченківському райуправлінні міліції Києва завершили і передали до суду. Про це заявив генеральний прокурор Олександр Медведько на зустрічі з Президентом України в понеділок, повідомили в прес-службі глави держави.

У прес-службі Генпрокуратури уточнили, що дільничного інспектора та інспектора чергової частини Шевченківського райуправління міліції Києва обвинувачують у перевищенні влади і службовому недбальстві відповідно, які призвели до загибелі студента в райуправлінні.

Крім того, прокуратура внесла подання міністру внутрішніх справ про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню зазначеного злочину. Зокрема, порушено питання про відповідальність керівників Шевченківського райуправління міліції.

«Тривалість розслідування у цій кримінальній справі зумовлена значним обсягом слідчих дій, які провели у справі, зокрема, судово-медичних експертиз щодо встановлення обставин смерті студента», – уточнили в прес-службі.

Водночас у прес-службі прокуратури Києва повідомили: «Версія слідства про причетність співробітників міліції до завдання Індилу смертельних тілесних ушкоджень під час слідства не знайшла свого об’єктивного підтвердження».

У травні в Шевченківському райуправлінні міліції Києва помер 20-річний студент. 28 травня у зв’язку з його загибеллю прокуратура столиці порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками міліції. Справу порушили за статтею 365 Кримінального кодексу, санкція за якою передбачає позбавлення волі до 10 років.
XS
SM
MD
LG