Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: на виборах буде достатньо спостерігачів


Міністерство закордонних справ України відкидає звинувачення заступника голови ЦВК в тому, що зовнішньополітичне відомство із запізненням направило запрошення міжнародним спостерігачам на місцеві вибори в Україні. Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

«Жодна критика МЗС з цього питання не має під собою серйозних підстав. Ми виконали доручення Президента саме тоді, коли його отримали. Згідно з узятими на себе зобов’язаннями перед Радою Європи та ОБСЄ, Україна запросила міжнародних спостерігачів, а для їхньої нормальної роботи під час перебування в Україні, уряд зібрав групу, яка допомагатиме спостерігачам», – сказав Волошин.

«Думаю, буде достатня кількість спостерігачів, щоб дати належну оцінку виборам», – сказав представник МЗС.

За словами речника, зокрема, ОБСЄ надсилає в Україну невелику делегацію спостерігачів через те, що гроші в бюджеті цієї організації не закладалися на направлення спостерігачів на місцеві вибори в Україні.

Раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера зауважив, що Міністерство закордонних справ України із запізненням направило іноземним державам і міжнародним організаціям запрошення надіслати своїх спостерігачів до України.
XS
SM
MD
LG