Доступність посилання

ТОП новини

Венесуела готова екстрадувати засуджених українців – МЗС


Венесуела готова екстрадувати в Україну для відбування покарання двох моряків-громадян України, засуджених за контрабанду наркотиків. Про це повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Андрій Олефіров.

За його словами, 4 жовтня Міністерство внутрішніх справ і юстиції Венесуели повідомило посольству України в Бразилії про те, що Венесуела згодна передати Україні її громадян.

Як заявив представник МЗС, найближчим часом відповідні документи передадуть із Венесуели в українське посольство, а звідти направлять в українське Міністерство юстиції, яке і дасть остаточну відповідь.

Олефіров висловив упевненість, що вже найближчим часом питання з екстрадицією буде вирішене. «Справа складна, але вона вже підходить до кінця, для нас приємного – повернення моряків в Україну», – сказав директор департаменту консульської служби МЗС.

За його словами, для успішного завершення екстрадиції необхідна згода як самих засуджених, так і домовленість двох країн про умови відбування ув’язненими свого покарання.

13 серпня суд Венесуели засудив двох моряків-громадян України до 9 років тюремного ув’язнення за обвинуваченням у перевезенні наркотиків.
XS
SM
MD
LG