Доступність посилання

ТОП новини

Міністр спорту закликає готуватися до конкурсу за зимову Олімпіаду 2022 року


Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Равіль Сафіулін, перебуваючи в суботу на Прикарпатті, заявив: «Сьогодні до зимової Олімпіади в українських Карпатах ми не готові зовсім, але до 2015 року, до приїзду комісії МОК, ми хочемо виконати 50 відсотків усіх робіт, необхідних для того, щоб Україну обрали місцем її проведення».

За його словами, «треба показати, що ми у змозі за три-чотири роки зробити стільки, скільки ж за наступні сім». Таке завдання, сказав він, ставить перед собою влада, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

У державному бюджеті 2011 року планується закласти на підготовку до проведення Олімпійських ігор 500 мільйонів доларів.

У 2014 році Україна має намір подати заявку на участь у конкурсі на право проведення зимової Олімпіади 2022 року.

Щодо можливого місця проведення Олімпіади, то, за словами Равіля Сафіуліна, останнє слово буде за представниками Міжнародного олімпійського комітету. Після ознайомлення з інфраструктурою вони скажуть, чи це буде Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська чи якась інша область.

«Ми можемо показати цілий регіон, а останнє слово буде за ними», – сказав міністр.

Голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк каже, що «здорова конкуренція між областями за право проведення Олімпіади» буде на користь усім, адже розбудовуватиметься інфраструктура на місцях.

Президент Віктор Янукович іще в травні заявив про бажання внести пропозицію провести зимові Олімпійські ігри 2022 року «на Буковині». Пізніше уточнили, що він мав на увазі зимовий курорт Буковель на Прикарпатті.

Кілька років тому в Україні вже говорили про бажання висунути Буковель як кандидата на проведення зимових Олімпійських ігор 2018 року, але далі за ці розмови справа не пішла.
XS
SM
MD
LG