Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» закликає голосувати на місцевих виборах, але не за владу


Партія «Батьківщина» на своєму X з’їзді в неділю закликала громадян України до активної участі у виборах місцевих органів влади. «Чим вищими будуть явка й підтримка демократичних сил, тим менше буде мати можливостей влада для фальсифікацій», – мовиться в резолюції з’їзду.

Партія закликала виборців підтримати її кандидатів на місцевих виборах і «за жодних умов на місцевих виборах не підтримувати партії влади».

«Кожен голос, відданий Партії регіонів, Народній партії Литвина, «Сильній Україні» Тігіпка, Комуністичній партії й іншим лояльним до Януковича партіям буде означати особисту згоду виборця з подальшим зростанням цін на газ, комунальних тарифів, підвищенням пенсійного віку, зі згортанням демократії і свобод людини», – мовиться далі в резолюції.

Відповідно до документа, «Батьківщина» йде на вибори для того, щоб створити альтернативу чинній владі, захистити незалежність України, свободу слова й державний статус української мови.

Крім того, з’їзд доручив політраді та президії почати розробку нової програми партії.

Своєю постановою делегати схвалили доповідь лідера партії Юлії Тимошенко, а також зобов’язали керівництво «Батьківщини» і територіальні партійні організації створювати умови для широкої участі громадськості в реалізації презентованого на з'їзді проекту «Україна третього тисячоліття», а фракцію БЮТ у парламенті – забезпечити внесення законопроектів, розроблених у рамках цього проекту, до Верховної Ради.

Крім того, політраді, президії партії і територіальним партійним організаціям рекомендовано «взяти за основу прозорий і системний підхід до формування кадрового резерву» й не допускати висунення на керівні посади випадкових людей.

З’їзд також ухвалив зміни до статуту, за якими, зокрема, керівництво партії і її кандидати на депутатів усіх рівнів мають визначатися на внутрішньопартійних виборах, так званих «праймеріз».

На закінчення вирішили, що цим завершується не весь X з’їзд, а тільки його перший етап, із тим, щоб другий можна було зібрати в будь-який час, залежно від політичного становища.
XS
SM
MD
LG