Доступність посилання

ТОП новини

Митниця заявляє, що не перешкоджає експорту зерна


Державна митна служба України заявляє, що не перешкоджає експорту зерна. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Митниці.

Зокрема, митники наголошують, що заяви Української зернової асоціації про те, що українська митниця обмежує експорт зерна, не мають під собою підстав і не відповідають дійсності.

«Митна служба України підтримує експорт зернових культур, жодних затримок з їх митного оформлення немає», – мовиться в повідомленні служби.

Як заявили в Держмитслужбі, заяви зернової асоціації дестабілізували ситуацію на внутрішньому ринку і є безвідповідальними.

За даними Української зернової асоціації, починаючи з суботи, 16 жовтня, митна служба не випускає з портів навіть вже завантажені судна. В асоціації відзначають, що доручення зупинити відвантаження зернових дало керівництво Державної митної служби.

Експерти оцінюють експортні можливості України в поточному маркетинговому році на рівні 15 мільйонів тонн. Водночас, за даними на 13 жовтня, Україна експортувала чотири мільйони тонн зерна.

Міністерство економіки України розробило проект постанови про запровадження квот на експорт зерна в обсязі понад 2,7 мільйона тонн до 31 грудня 2010 року.
XS
SM
MD
LG