Доступність посилання

ТОП новини

Україна збільшить кількість своїх миротворців в Афганістані – Єжель


Україна збільшить кількість своїх миротворців в Афганістані з 13 до 21 людини, заявляє міністр оборони України Михайло Єжель.

«Досягнуто домовленості, що ми посилюватимемо своє угрупування, яке перебуває в Афганістані. Буде ще додатково виділено вісьмох людей до тих 13, які там наразі перебувають», – сказав Єжель сьогодні в Лівадії після завершення 59-го засідання ради міністрів оборони країн СНД.

Терміни можливого збільшення контингенту міністр не повідомив.

Єжель також зауважив, що Україна бере участь і має намір продовжувати брати участь у всіх миротворчих місіях під егідою Організації Об’єднаних Націй.

Зараз Збройні сили України беруть участь у восьми міжнародних миротворчих операціях в семи країнах світу: в складі місій ООН у Ліберії, Косово, Судані, Демократичній республіці Конго; у складі міжнародного військового контингенту в Косові КФОР під командуванням НАТО; тренувальній місії НАТО в Іраку; в складі міжнародних сил сприяння безпеці Афганістану й у складі спільних миротворчих сил у зоні безпеки Придністровського регіону Молдови.

Усього в цих миротворчих місіях беруть участь 463 українських військовослужбовців, з них 402 у складі миротворчих контингентів й 61 – як миротворчий персонал.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG