Доступність посилання

ТОП новини

У Криму міліція вилучила відеозаписи в журналістки з Росії


Кримська міліція заявляє, що не затримувала в міжнародному аеропорту «Сімферополь» журналістів російського інформагентства «Новый регион», а правоохоронці лише перевіряли інформацію про спробу ввезення порнографічної продукції.

Про це відділ зв’язків із громадськістю Головного управління МВС України у Криму повідомив у зв’язку з інформацією в деяких ЗМІ про те, що міліціонери затримали в сімферопольському аеропорту російську журналістку Олександру Константиновську і генерального директора російського інформаційного агентства «Новый регион» Олександра Щетиніна.

У повідомленні наголошується, що вчора ввечері до чергової частини Київського райвідділу міліції Сімферополя надійшов телефонний дзвінок: «Оперативного чергового поінформували про те, що... 27 жовтня літаком із Києва прибуде якась громадянка, що везе в багажі партію дисків сумнівного змісту (порнографічного характеру), призначених для реалізації в Криму», – наголосили у міліції.

Після прибуття літака співробітники міліції запросили громадянку до приміщення лінійного відділу міліції в аеропорту Сімферополя для бесіди й отримання пояснень.

«Під час бесіди з’ясувалося, що при собі громадянка має редакційне посвідчення кореспондента інформагентства «Новый регион». Від дачі пояснень жінка відмовилася. Під час огляду її багажу вилучили два диски, які наразі направлені на експертизу. Після бесіди й дотримання низки формальностей, громадянка взяла свої речі й безперешкодно залишила приміщення лінійного відділу міліції», – наголосили в кримському управлінні МВС.

За даними міліції, в аеропорту «Сімферополь» також перебував генеральний директор інформагентства «Новый регион». «Він активно втручався в розмову громадянки з працівниками міліції. Своїми діями громадянин перешкоджав здійсненню необхідних формальностей і значною мірою продовжив перебування громадянки в приміщенні лінійного відділу міліції», – йдеться в повідомленні міліції.
XS
SM
MD
LG