Доступність посилання

ТОП новини

ЄС на саміті з Україною порушить питання демократії


Європейський Союз на саміті з Україною наступного місяця порушить питання про стан демократії в країні. Про це сьогодні в Брюсселі заявив президент Європейської Ради Герман ван Ромпей після завершення дводенного засідання Європейської Ради (саміту глав держав і урядів країн-членів ЄС).

«Будемо, звичайно, говорити про ситуацію з громадянськими свободами і свободою преси», – сказав Ромпей.

Президент Європейської Ради заявив, що серед інших тем для обговорення – проведення реформ, зокрема, інституційної реформи, забезпечення макроекономічної стабільності, поліпшення інвестиційного клімату, реформи в енергетиці.

Крім того, на саміті з Україною ЄС планує обговорити питання переговорів про угоду про асоціацію і, зокрема, про створення зони вільної торгівлі. «І я думаю, ми також поговоримо про План дій для безвізового режиму», – сказав президент Європейської Ради.

Саміт ЄС-Україна має відбутися 22 листопада в Брюсселі.
XS
SM
MD
LG