Доступність посилання

ТОП новини

На Луганщині знайшли «зайві» бюлетені


У Луганській області працюють всі 1459 виборчі дільниці.

На деяких дільницях у Луганську утворилися черги. Голова однієї з комісій пояснив цей факт великою кількістю бюлетенів та поганою підготовкою членів комісії.

Напередодні виборів уЛуганській області довелося передрукувати 2 мільйони бюлетенів – через те, що бланки були надруковані не за зразком Центральної виборчої комісії.

Тим часом, в Алчевську на приватній друкарні виявлено 6 тисяч бюлетенів, які друкарня надрукувала поза замовленням територіальної виборчої комісії міста Стаханова.

Про це повідомляє прес-служба громадської організації «Опора» в Луганській області.

За інформацією спостерігачів «Опори», всі бюлетені були призначені для виборів міського голови Стаханова. Місцева ТВК замовила 83 тисячі бюлетенів, проте під час візиту членів Стахановською міський ТВК на підприємство було виявлено, що кількість надрукованих бюлетенів складає 89 тисяч.

При цьому директор відмовився спалювати «зайві» екземпляри. Утилізували бюлетені тільки після того, як приїхали представники правоохоронних органів.

За даними обласного управління МВС, правопорядок під час місцевих виборів на Луганщині охороняють понад 5,5 тисяч працівників міліції.
XS
SM
MD
LG