Доступність посилання

ТОП новини

Грищенко: це були найбільш міжнародні місцеві вибори в історії


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко подякував послам іноземних держав за направлення спостерігачів на місцеві вибори в Україні.

Під час зустрічі з послами іноземних держав Грищенко заявив, що розуміє, наскільки непростим було завдання побачити об’єктивну картину за нашаруваннями численних політичних заяв і спекуляцій.

«Переконаний, що вам це вдалося», – сказав міністр і нагадав, що при відсутності міжнародних зобов’язань Україна не лише запросила спостерігачів, не встановлюючи жодних кількісних обмежень, але й усі іноземці, які подали заявки до Центральної виборчої комісії, були зареєстровані як міжнародні спостерігачі.

«Це були найбільш міжнародні місцеві вибори в історії, щонайменше України», – сказав міністр.

Грищенко наголосив, що виборчий процес пройшов у спокійній атмосфері й відповідно до законів України та міжнародних стандартів.

«Мій головний висновок сьогодні – українська демократія жива та у гарному настрої», – сказав Грищенко.

Голова МЗС пообіцяв, що українська влада візьме до уваги всі рекомендації та зауваження спостерігачів, зокрема, у подальшій роботі над проектом Виборчого кодексу.

За місцевими виборами в Україні, які пройшли 31 жовтня стежили 490 спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.
XS
SM
MD
LG