Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: для перевиборів потрібні рішення судів


Голова Верховної Ради Володимир Литвин припускає призначення парламентом повторних виборів Львівської та Київської обласних рад, а також Тернопільської, Львівської та Луганської міських рад після рішень судів.

«Шановні народні депутати, ви знаєте, що у Верховної Ради України за чинним законодавством є одне право: якщо суд визнає на тій чи іншій території вибори такими, що не відбулися, то Верховна Рада України ухвалить постанову про проведення там виборів. Більше прав у цьому плані у Верховної Ради України немає», – заявив спікер сьогодні на засіданні парламенту.

Крім цього, Литвин дав доручення регламентному комітету розглянути проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування можливого блокування державними установами участі політичної опозиції у виборчому процесі й надати свої рекомендації до цього документа.

Фракція БЮТ вимагає розгляду Верховною Радою на засіданні в середу, 3 листопада, проекту постанови, яким запропоновано визнати такими, що не відбулися, вибори в деяких округах.

Раніше БЮТ також наполягав на розгляді в парламенті цього тижня проекту постанови про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування можливого блокування державними установами участі опозиції у виборчому процесі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG