Доступність посилання

ТОП новини

Янукович доручив уряду затвердити перелік нацпроектів


Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів до 8 листопада затвердити перелік національних проектів. Про це глава держави заявив під час засідання робочої групи «Національні проекти» Комітету з економічних реформ, що відбувається сьогодні в Києві.

«Наша головна мета – почати практичну діяльність з виконання наших ухвалених рішень. Робота, проведена раніше, вимагає подальшого руху вперед. За тими чотирма проектами, за якими я підписав указ... за кожним з цих напрямів уряду доручено до 8 листопада затвердити перелік національних проектів, які обговорювалися в серпні-вересні на засіданні Комітету з економічних реформ», – сказав Янукович.

За словами Президента, він особисто проконтролює процес затвердження переліку проектів. «Ми весь час перебуваємо у контакті з урядом. Ніхто нікого, як кажуть, палицею бити не буде по голові. Всі свідомо роблять цю роботу. Є у когось сумніви? Ні, я бачу усмішки. Ви задоволені і щасливі, що робите цю роботу, так чи ні?», – заявив Янукович, звертаючись до міністрів, присутніх у залі.

При цьому глава держави жартома відзначив, що незадоволеним може бути лише міністр фінансів, тому що необхідно буде виділяти кошти для реалізації проектів. «Держава обов’язково братиме участь в реалізації цих проектів, а в якій частині, ми подивимося», – сказав Янукович. За його словами, реалізація проектів має відбуватися без зайвого поспіху.

Президент доручив Кабінету Міністрів при розробці державного бюджету на 2011 рік передбачити кошти на розробку техніко-економічного обґрунтування пріоритетних національних проектів.

У серпні Янукович визначив 10 національних проектів, першочергових для реалізації.
XS
SM
MD
LG