Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» хоче перерахунку голосів на окремих дільницях у Харкові


У штабі кандидата на посаду мера Харкова від партії «Батьківщина» Арсена Авакова заявляють про серйозні розбіжності між результатами, отриманими після розкриття урн (за оперативними даними підрахунку штабу), і даними в підсумкових протоколах дільничних виборчих комісій. Про це повідомляє обласне відділення партії «Батьківщина» з посиланням на штаб Авакова.

У повідомленні наголошується, що розбіжність між результатами пояснюється «технологією дрібних крадіжок голосів».

Крім того, представники міського штабу «Батьківщини» заявляють про те, що при складанні бюлетенів на дільницях, бюлетені з позначкою «За Авакова» підкладають у пачки з бюлетенями «Проти всіх».

Як розповів представник штабу Авакова Андрій Жорник, про таке порушення повідомляли спостерігачі.

«Для перевірки інформації представниками штабу «Батьківщини» було обрано 415-у дільницю, розташовану в будівлі школи №141. Серед 90 бюлетенів у пачці «Проти всіх» бютівці знайшли 7 бюлетенів, в яких стояла позначка «За Авакова», – розповів Жорник.

«Всі ці дії грубо порушують закон і без сумніву впливають на перебіг підрахунку голосів. Факти порушень підтверджені численними актами, фото і відеозйомкою. На всіх дільницях, де зафіксовано ці порушення, ми відповідно до закону вимагатимемо перерахунку голосів», – заявила заступник голови обласного штабу «Батьківщини» Світлана Семко.

Як повідомили в Харківській міській виборчій комісії, на виборах мера, за попередніми даними, лідирує кандидат від Партії регіонів Геннадій Кернес, на другому місці з розривом у близько 2% – Арсен Аваков.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG