Доступність посилання

ТОП новини

Вибори недемократичні, результати спотворені – заява шести партій


Місцеві вибори, які відбулися в Україні 31 жовтня, «не були демократичними та вільними», «не відповідають загальноприйнятим європейським стандартам», а їхні результати «свідомо та системно спотворені», заявили шість опозиційних партій.

«Очевидно, що офіційні результати виборів не матимуть нічого спільного з реальними настроями людей, не віддзеркалюватимуть їхнього справжнього волевиявлення», – мовиться в оприлюдненій у вівторок їхній спільній заяві.

Фальсифікація на цих виборах «була тривалим процесом, який охоплював усі етапи виборчої кампанії», стверджують партії «Батьківщина», «Реформи і порядок», «Народний рух України», «Народна самооборона», «Українська платформа» та Партія захисників Вітчизни.

«Теперішня влада поклала край започаткованій після Помаранчевої революції традиції проведення чесних виборів. Вона згортає демократію в Україні і в рамках цього процесу свідомо демонтує механізм вільних та прозорих виборів, який хоче замінити регулярними фарсами із заздалегідь відомим результатом», – заявляють ці партії.

Вони вважають ці вибори «такими, що відбулися нечесно з великими системними фальсифікаціями та з порушенням фундаментального права громадян України на вільне волевиявлення».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG