Доступність посилання

ТОП новини

Захисники української мови збирають гроші для Литвина


У Дніпропетровську сьогодні відбулася акція «Займіться ділом, а не язиком!» проти ухвалення законопроекту «Про мови в Україні».

Учасники акції – молоді активісти – зібрали і здали до пункту прийому макулатури паперову агітпродукцію трьох партій, які лобіюють ухвалення законопроекту, – Партії регіонів, КПУ та Народної партії.

Цим символічним жестом активісти мали на меті показати, скільки паперу і коштів на свою передвиборну агітацію витратили політичні сили, які ініціюють зміну мовного законодавства.

«Ми обрали ці три політичні сили, оскільки саме вони найбільше лобіюють ухвалення законопроекту «Про мови в Україні». Законопроектом передбачено витрачати гроші платників податків на переклад документації з української на російську. Тим часом самі політичні сили витратили мільйони на виготовлення величезних плакатів», – зазначали організатори акції.

Виручені символічні гроші, 27 гривень, активісти передали до місцевого осередку Народної партії – для Володимира Литвина, політична сила котрого ініціювала законопроект і від якого особисто залежить розгляд проекту в парламенті.

Схожі акції сьогодні пройшли у Харкові, Хмельницькому та Херсоні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG