«Шахтар» здобув вольову перемогу над «Арсеналом»

У четвертому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА футболісти донецького «Шахтаря» змогли реваншуватися за ганебну лондонську поразку від англійського «Арсенала». Підопічні Мірчі Луческу на «Донбас-Арені» здобули вольову перемогу з рахунком 2:1.

Уже на 10-й хвилині прудконогий нападник лондонців Тео Волкотт втік у контратаку і чітко переграв голкіпера «Шахтаря» Андрія П’ятова. Це був останній у матчі успіх «Арсенала». На 28-й хвилині після подачі зі штрафного захисник донеччан Дмитро Чигринський зробив усе, щоб гравець «канонірів» зрізав м’яч у свої ворота, а за мить до свистка на перерву воротаря своєї колишньої команди засмутив нападник «гірників» Едуардо.

В іншому матчі групи Н португальська «Брага» на виїзді вдруге переграла сербський «Партизан» з рахунком 1:0. «Арсенал» і «Шахтар» набрали по 9 очок, «Брага» має 6 балів, «Партизан» зазнав чотирьох поразок. Саме в гості до аутсайдера групи чемпіони України вирушать у п’ятому турі, матч відбудеться 23 листопада.