Доступність посилання

ТОП новини

Справу Макаренка і Діденка направлять у суд після ознайомлення адвокатів – Пшонка


Справу екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка та колишнього першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка направлять до суду після ознайомлення з нею адвокатів. Про це заявив Віктор Пшонка, кандидатуру якого на посаду генпрокурора розглядали сьогодні у Верховній Раді.

«Кримінальна справа завершена десь біля місяця, і захисники знайомляться з матеріалами справи. У Діденка шість адвокатів, у Макаренка – сім адвокатів, у Шепітька (екс-заступника начальника відділу Енергетичної регіональної митниці Держмитслужби Тараса Шепітька) – чотири, і вони різні по професійності, різні за характерами», – сказав Пшонка, відповідаючи на запитання народного депутата від БЮТ Андрія Кожем’якіна.

За його словами, «слідство дозволило перефотографувати всі матеріали кримінальної справи, тому коли буде справа направлена до суду – це вже питання до адвокатів».

Як заявив Пшонка, адвокати мають ознайомитися зі справою, і лише після того, як вони поставлять свій підпис, вона може бути передана до суду.

Пшонка наголосив, що «слідство і прокуратура вважають, що в діях цих громадян, про яких ми говоримо, є склад злочину, останнє слово скаже суд». За його словами, всі запити і клопотання від адвокатів задовольнялися.
XS
SM
MD
LG