Доступність посилання

ТОП новини

Єменське об’єднання обіцяє боротися з «Аль-Каїдою»


Впливове єменське родове об’єднання поклялося в понеділок підтримувати дії уряду країни, спрямовані на придушення терористичної мережі «Аль-Каїда».

Об’єднання племен Бакіль, одне з двох найвпливовіших у Ємені, висловило таке зобов’язання в заяві, яку оприлюднили на закінчення зібрання близько 7 тисяч його представників у столиці країни Сані.

«Аль-Каїда» перебуває в передніх лавах саботажників і пошкодила репутацію єменських племен і держави, і ми, з поміччю Аллаха, будемо з нею боротися», – мовиться в заяві.

Ємен перебуває під сильним тиском Сполучених Штатів Америки, які вимагають від цієї країни придушити діяльність місцевого відділку «Аль-Каїди», який активізувався останнім часом і, зокрема, взяв на себе відповідальність за посилки з вибухівкою, надіслані з Ємену на адреси в Чикаго у США два тижні тому.

Раніше в понеділок Анвар аль-Авлакі, один із чільних діячів цього відділку, радикальний проповідник єменського походження, родом зі США, громадянин обох цих країн, який нині переховується в горах Ємену, оприлюднив повну версію відеозапису свого попереднього заклику «вбивати американців, не вагаючись», дорівнявши їх до «сатани».
XS
SM
MD
LG