Доступність посилання

ТОП новини

У Києві пікетували посольство Росії на протест проти побиття журналіста


Київська незалежна медіа-профспілка провела пікетування посольства Росії в Києві на знак протесту проти побиття російського журналіста Олега Кашина в Москві.

Учасники пікету тримали плакати, в яких закликали президента Росії Дмитра Медведєва і прем’єра Володимира Путіна знайти нападників. Журналісти поклали біля посольства залізні прути (Кашина били таким прутом, схованим у букеті квітів) і закликали керівництво Росії здати їх на металобрухт і ніколи більше не застосовувати.

Голова Комітету Київської незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов передав листа від імені КНМП до президента Росії Дмитра Медведєва з вимогою провести об’єктивне розслідування у справі журналіста Олега Кашина і покарати винних.

«У цій ситуації провести об’єктивне розслідування і покарати винних відповідно до закону є справою честі для Вас і Вашої команди. Ми закликаємо Вас до цього. Інакше ця ситуація буде мати і найнегативніші наслідки і для України», – сказано у листі.

Олега Кашина жорстоко побили у ніч на 6 листопада біля його будинку в Москві. Зараз він усе ще перебуває в реанімації, лікарі тримають його в стані штучної коми.
XS
SM
MD
LG