Доступність посилання

ТОП новини

Заборгованість із відшкодування ПДВ складає не більше 2 мільярдів гривень – Азаров


Заборгованість із відшкодування податку на додану вартість в Україні не перевищує два мільярди гривень. Про це на прес-конференції у Києві заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Він наголосив, що спочатку заборгованість, яку уряд України зобов’язався погасити, складала «десятки мільярдів». «Зараз мова йде десь про 1-2 мільярди гривень, але це – поточні речі. Раніше ця задача здавалася просто непідйомною, було важко уявити, як віддати 50 мільярдів, де їх взяти», – зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр наголосив, що найголовніша умова для відшкодування ПДВ – «щоб бізнес працював прозоро». «Щойно бізнес налаштується на прозору роботу з державою, держава працюватиме так само прозоро. Ми запропонували підприємствам перейти на електронну звітність. Отже, всім, хто до кінця року переходить, із 1 січня забезпечуємо автоматичне повернення ПДВ. Якщо умови виконуються, проблем із поверненням ПДВ не буде», – додав глава уряду.

Микола Азаров також зазначив, що уряд повинен якнайшвидше «позбутися того, на чому зараз формується фіктивне повернення ПДВ,тобто різні «липові» структури».
XS
SM
MD
LG