Доступність посилання

ТОП новини

РНБО на засіданні оцінить загрози для України у 2011 році – Льовочкін


Наступного тижня відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони України, присвячене оцінці потенційних загроз для держави у 2011 році. Про це повідомив голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

За його словами, під час засідання планується заслухати доповіді керівників силових відомств, а також МНС і Міністерства закордонних справ.

Льовочкін також наголосив на процесі розробки нової Стратегії національної безпеки.

«Таке доручення є від Президента. Робота над таким документом ведеться. Центральною установою, яка веде цю роботу, є Національний інститут стратегічних досліджень», – повідомив Льовочкін, нагадавши, що чинна Стратегія нацбезпеки України затверджена у 2007 році як підзаконний нормативний акт.

За словами голови Адміністрації, зазначений документ потребує оновлення у зв’язку з необхідністю адаптації до нової політичної кон’юнктури у світі.

Учора голова СБУ Валерій Хорошковський, перебуваючи з візитом у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, заявив, що Україна на кінець року готує оновлену стратегію національної безпеки, яка має стати частиною загальної стратегії безпеки НАТО, бо, за його словами, цього вимагають процеси глобалізації у світі.
XS
SM
MD
LG