Доступність посилання

ТОП новини

Янукович пригрозив «відкрутити голови» мерам від опозиції за погану роботу


Президент України Віктор Янукович заявляє, що представники опозиції, яких обрали керівниками органів місцевої влади на виборах 31 жовтня, не повинні бути в опозиції «ні до влади, ні до свого народу».

«Демократія – це не знущання над собою. Це такий конструктивний підхід до життя. Маєш конкурентоспроможну програму – будь ласка, реалізуй її, ми можемо створити умови», – сказав глава держави на нараді з адміністративно-господарським активом Івано-Франківської області з питань соціально-економічного розвитку регіону в Калуші.

«Але коли вважають, що, наприклад, в одному регіоні обрали від однієї партії п’ятьох голів міст, а партія в опозиції – що, ці п’ять голів будуть в опозиції? Я собі цього не уявляю... Я йому голову відкручу, якщо він не займатиметься каналізацією, не займатиметься водою, газом», – додав Янукович.

При цьому Президент наголосив, що центральна влада буде партнером місцевої влади в питаннях вирішення соціально-економічних проблем, і назвав безперспективною позицію тих політиків, які «мутять воду».

«Перспектива у них буде – куточок... Ми їх багато бачили за роки незалежності, цих політиків. Вони відходять усі, і у них таке місце, як то кажуть, – маргінали», – наголосив Янукович.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG