Доступність посилання

ТОП новини

У Грузії впевнені, що Україна буде в НАТО


Україна вступить до НАТО, щойно на це буде політична воля її керівництва та бажання населення, заявив на прес-конференції у Києві віце-прем’єр і державний міністр з питань євроатлантичної інтеграції Грузії Ґіорґі Барамідзе.

«Ми переконані, що Україна, як і Грузія, буде в НАТО, щойно вона виявить на це волю та досягне потрібних стандартів», – наголосив він.
Барамідзе додав, що Україна та Грузія «рухаються в одному напрямку». «Однак трапилося так, що поки український уряд відклав плани щодо інтеграції до Північноатлантичного союзу. Ми повинні поважати цей вибір», – підкреслив Барамідзе.

Грузинський віце-прем’єр також нагадав, що «НАТО нікого не примушує поповнювати його ряди». «НАТО не може чинити ніякого тиску на Україну щодо її рішення про вступ. Якщо українське суспільство вирішить, що хоче до НАТО, це буде суверенним рішенням суверенної країни», – зазначив він.

Ґіорґі Барамідзе також розповів, що Грузія нині «продовжує свій шлях задля вступу до НАТО». «Ми називаємо це «домашнім завданням», воно полягає переважно в реформах. Нам не потрібно вигадувати велосипед, ми повинні реформувати збройні сили, зміцнювати демократію та свободу слова, посилювати безпеку кордонів», – наголосив він.
XS
SM
MD
LG