Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: потрібна національна програма рятування країни «від вибухових ситуацій»


Віктор Янукович не задоволений ходом робіт на екологічних об’єктах Калуша і бере це питання під особистий контроль. Про це він заявив після ознайомлення з роботами на Домбровському кар’єрі.

За його словами, 25 мільйонів гривень, виділених на цей кар’єр, не освоюються. Питання може йти про заміну підрядника, тобто про «хірургічне рішення».

Неприпустимим назвав Янукович те, що за п’ять останніх років на вирішення екологічних проблем було виділено всього 14,5 мільйони гривень.

«Не можна кожного року видавати по 3 мільйони. Що можна з ними зробити? Нічого, крім очі замилювати», – сказав Віктор Янукович.

У березні цього року уряд виділив на ліквідацію екологічного лиха у Калуші 398 мільйонів гривень.

За словами голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Михайла Вишиванюка, затримка з освоєнням коштів спричинена «забюрократизованістю» процедури в ланцюжку «виготовлення проектної документації – виділення коштів».

Більше тижня тому роботи на кар’єрі розпочалися «під чесне слово», що в першому кварталі наступного року вони будуть оплачені.

Під час перебування у Калуші Віктор Янукович повідомив, що «необхідна національна програма, як рятувати країну від вибухових ситуацій». Бо схожі екологічні проблеми є і в інших регіонах України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG