Доступність посилання

ТОП новини

Учасники саміту Групи 20 домовилися співпрацювати


Учасники саміту Групи двадцяти, що відбувався в Сеулі, домовилися утримуватися від конкурентної девальвації своїх валют.

У спільній заяві за підсумками зустрічі йдеться про готовність дотримуватися диктованих ринком обмінних курсів. Водночас у документі залишилося чимало невирішених питань, які мають обговорити на майбутніх зустрічах.

Президент США Барак Обама, виступаючи на завершення саміту, застеріг, що нечесні торгові та валютні операції можуть поставити під загрозу відновлення економіки.

Крім підтримання стабільності на валютних ринках, учасники саміту обговорювали й інші проблеми, пов’язані з подоланням наслідків кризи. Лідери країн Групи двадцяти погодилися внести низку змін у роботу міжнародних фінансових інститутів, зокрема, надати країнам, що розвиваються, право більшої участі в ухваленні рішень Міжнародного валютного фонду.

Група двадцяти об’єднує провідні економіки світу – 19 промислово розвинених держав та найпотужніших із держав, що розвиваються, а також Євросоюз як єдине ціле.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG