Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокурор розподілив повноваження своїх заступників


Генеральний прокурор Віктор Пшонка розподілив повноваження своїх заступників, повідомили в прес-службі відомства.

За інформацією прес-служби, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін відповідає за роботу управління з розслідування особливо важливих справ, за дотримання законів на транспорті та оборонній промисловості, за міжнародне правове управління та координує діяльність заступників і структурних підрозділів Генпрокуратури.

Заступник генпрокурора Євген Блажівський координує роботу Головного управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, а також здійснює нагляд за дотриманням законів у спецпідрозділах.

Віктор Войцишен курує роботу Головного слідчого управління Генпрокуратури, а заступник генпрокурора Михайло Гаврилюк – Головного управління підтримки державного звинувачення в судах.

Віктор Занфіров опікується роботою Головного управління нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави, а також бере участь у засіданнях Кабінету Міністрів.

Анатолій Пришко відповідає за роботу Головного управління військових прокуратур і управління нагляду за дотриманням законів при виконанні судових рішень.

4 листопада Верховна Рада дала згоду на призначення Віктора Пшонки генеральним прокурором України. Днем раніше Президент Віктор Янукович своїм указом звільнив Олександра Медведька з посади генпрокурора.

4 листопада закінчився відведений Медведьку Конституцією 5-річний термін перебування на посаді генерального прокурора.

Згідно з Конституцією, генерального прокурора призначає Президент після отримання згоди Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG