Доступність посилання

ТОП новини

Підприємці готові ініціювати в Україні референдум


Представник оргкомітету акцій протесту проти ухвалення Податкового кодексу Олександр Данилюк заявляє про намір створити координаційну раду з проведення референдуму про дострокове припинення повноважень парламенту та Президента України.

«Ми ухвалили рішення створити координаційну раду, яка проводитиме референдум про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та Президента», – сказав він на засіданні опозиційного уряду в Києві в четвер.

Данилюк також повідомив, що вже подано заявку для збору 22 листопада у Києві ініціативної групи щодо проведення референдуму. Він припустив, що представники влади не дадуть підприємцям можливості зібратися, проте, за його словами, протестувальники зроблять усе, щоб провести цей захід. «Ми не сприйматимемо будь-які судові заборони», – сказав Данилюк.

Крім того, він закликав підприємців у день, коли, можливо, Президент підпише Податковий кодекс – 22 листопада, – прийти на майдан Незалежності та розпочати акцію протесту.

Сьогодні перед стінами Верховної Ради протестують понад 2 тисячі підприємців.

Вони тримають плакати з написами: «Ганьба новій владі», «Досить панувати, дайте працювати», «Депутати, дайте жити малому бізнесу».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG