Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко – найвпливовіша жінка України – рейтинг «Фокусу»


Лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко посідає першу сходинку в списку «100 найвпливовіших жінок України» за версією тижневика «Фокус» у 2010 році.

«Високий особистий політичний рейтинг, друге місце партії на місцевих виборах і відсутність сильних опоненток забезпечили Юлії Тимошенко лідерство в рейтингу п’ятий рік поспіль», – зазначає видання, публікуючи рейтинг у черговому номері в четвер.

Другу позицію «Топ-100» серед впливових жінок посідає заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман.

Третє місце рейтингу найвпливовіших жінок України посіла перший заступник голови Адміністрації Ірина Акімова.

До першої п’ятірки найвпливовіших також увійшли дочка другого Президента України Леоніда Кучми Олена Пінчук та перший заступник голови Адміністрації Президента – представник Президента в Конституційному Суді Олена Лукаш, посівши четверте і п’яте місця відповідно.

Цьогоріч список найвпливовіших жінок помітно оновився. У сотні – 27 нових осіб. На думку видання, такі перестановки – результат зміни політичних координат у країні.

Претенденток оцінювали найвпливовіші чоловіки в різних сферах діяльності за п’ятьма критеріями: близькість до ухвалення державних рішень; масштаби підконтрольного бізнесу; вплив на громадську думку; особиста популярність; родинні зв’язки.

Схожі рейтинги публікує в Україні також журнал «Кореспондент».
XS
SM
MD
LG