Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: членство в ЄС – стратегічна мета України


Членство в Європейському Союзі «залишається стратегічною метою України», заявив Президент країни Віктор Янукович сьогодні в Брюсселі.

«Дуже важливо, щоб незмінність цього курсу ми завжди підтверджували реальними справами», – наголосив Янукович.

«Ми маємо спільну роботу Президента, парламенту, уряду України, тож вдалося підняти економічне зростання – але важливо, щоб на цьому шляху ми почали модернізувати Україну. Наповнювати її життя європейськими стандартами. При цьому підкреслюю: нашим пріоритетом і незмінним пріоритетом залишається верховенство права, демократичний розвиток нашого суспільства. Нинішній саміт підкреслив: наші спільні дії у подальшому ітимуть на користь демократичного розвитку та економічному зростанню нашої держави – і безумовно, наближенню України до євро стандартів», – заявив Янукович.

Сьогодні саміт Україна-Європейський Союз схвалив План дій зі скасування візового режиму для українців. «План дій визначає всі технічні умови, які має виконати Україна для забезпечення прогресу в напрямку запровадження безвізового режиму як довгострокової перспективи для короткотермінових поїздок громадян України», – йдеться в заяві за підсумками саміту.

Передбачається, що його реалізація розпочнеться одразу і підлягатиме систематичному моніторингу обома сторонами.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG