Доступність посилання

ТОП новини

У США вірять, що Україна не відмовляється від демократії


У США впевнені, що Україна залишається у процесі розбудови демократії, сказав у понеділок у коментарі Радіо Свобода посол США в Україні Джон Теффт.

Він нагадав, що «шлях до демократії тривалий і непростий». «Багатьом країнам доводиться долати безліч труднощів на цьому шляху. Тим не менш, кожна країна має власну історію, яка не завжди є такою доброю, якою б ми хотіли, щоб вона була», – додав посол.

Він висловив упевненість, що «Україна досі у процесі розбудови демократії». «Однак часом такий процес вимагає надзусиль», – зазначив Джон Теффт.

Посол також дуже позитивно оцінив схвалення Плану дій зі скасування візового режиму для України. «Скасування віз – це дуже добра ідея, причому не лише для українців, але й для всієї Європи», – сказав він.

22 листопада саміт Україна – ЄС схвалив План дій зі скасування короткострокових віз для громадян України. Окрім того, під час спільної прес-конференції з головою української держави президент Європейської ради Герман Ван Ромпей наголосив, що євроінтеграція та демократія «тісно пов’язані».

22 листопада в Україні також відзначають річницю Помаранчевої революції – День свободи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG