Доступність посилання

ТОП новини

ДАІ каже, що не пускає до Києва лише несправні автобуси


Інформація, оприлюднена в ЗМІ про те, що співробітники Державтоінспекції Львівської області перешкоджають виїзду з Львівщини до Києва автобусів, – не відповідає дійсності. Про це повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

За даними ДАІ, не пустили до столиці лише несправні автобуси. Зокрема, йдеться у повідомленні, перед виїздом до столиці з Львівської області оглянули 19 автобусів, які мали перевозити людей. Шість із них виявилися технічно несправними, а 13 справних автобусів виїхали до Києва.

Крім того, жодних звернень до керівництва Управління ДАІ у Львівській області і департаменту ДАІ МВС України з приводу перешкоджання виїзду автобусів із людьми до столиці, не надходило, наголосили в прес-службі.

Вчора член національної координаційної ради підприємців України Євген Шаповаленко, який є куратором протестних акцій у Західному регіоні України, заявив, що перевізники Львівщини були масово викликані у ДАІ, де співробітники міліції вимагали від них не надавати транспорт для поїздок підприємців у Київ. В іншому разі правоохоронці пригрозили, що відкликатимуть ліцензії на здійснення пасажирських перевезень, заявив Шаповаленко.
XS
SM
MD
LG