Доступність посилання

ТОП новини

Акімова: Податковий кодекс надійде до Президента завтра ввечері


Адміністрація Президента очікує, що Верховна Рада передасть Податковий кодекс на підпис Президентові Вікторові Януковичу 26 листопада. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента з посиланням на першого заступника голови Адміністрації Президента Ірину Акімову.

«До Адміністрації Президента ще не надійшов з парламенту Податковий кодекс», – сказала Акімова на зустрічі з представниками підприємців, які виступають із протестами у зв’язку з ухваленням Податкового кодексу. За її словами, зараз над документом працює апарат парламенту.

Як заявила заступниця голови АП, очікується, що кодекс передадуть Президентові для аналізу й ухвалення рішення про підписання або ветування в п’ятницю ввечері, 26 листопада.

Акімова назвала зустріч із підприємцями «конструктивною».

Як заявила після закінчення зустрічі в Адміністрації одна з координаторів акції протесту підприємців Оксана Продан, Президент зможе лише з понеділка визначитись щодо доцільності чи недоцільності застосування вето на ухвалений Верховною Радою Податковий кодекс.

За словами Продан, під час переговорів Акімова заявила, що Президент доручив забезпечити при аналізі положень Податкового кодексу дотримання усіх прав суб’єктів підприємницької діяльності, щоб не було жодних порушень чи звужень їхніх прав.

При цьому, як заявила представник підприємців, завтра увечері в Адміністрації Президента планують отримати текст Податкового кодексу, на суботу планується підготувати попередній аналіз цього документа, а в понеділок передати експертні висновки на розгляд Президенту щодо доцільності чи недоцільності застосування вето.

Продан додала, що, за словами Акімової, до отримання офіційних висновків щодо тексту Податкового кодексу жодних офіційних оцінок про подальшу долю цього документа Адміністрація Президента не надаватиме.
XS
SM
MD
LG