Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові стартував телемарафон «Дзвони пам’яті»


Сьогодні у Харкові стартував телемарафон «Дзвони пам’яті», присвячений вшануванню жертв Голодомору 1932-33 років в Україні. Як повідомили у прес-центрі «Майдан Свободи», протягом кількох днів харківські історики, дослідники Голодомору, журналісти, правозахисники у прямому ефірі телеканалу «Фора» обговорюватимуть питання, пов’язані із дослідженням різних аспектів Голодомору як геноциду українського народу і вшануванням пам’яті жертв цього злочину.

Головний редактор інтернет-порталу «Голодомор 1932-1933 років. Харківська область» Ніна Лапчинська розповіла, що харківський громадський комітет зі вшанування пам’яті жертв Голодомору планує провести кілька заходів. Серед них – показ та обговорення документальних фільмів, відкриття документальної виставки, презентація книг тощо. Сьогодні на харківському майдані Свободи відбудеться акція «Запали свічку».

Завтра у рамках телемарафону «Дзвони пам’яті» в прес-центрі «Майдан Свободи» відбудеться презентація книги «Голодомор 1932-33 років в Україні за документами Головного державного архіву СБУ».
XS
SM
MD
LG