Доступність посилання

ТОП новини

Янукович визначив як невідкладний законопроект про доступ до інформації – Мірошниченко


Президент України Віктор Янукович визначив законопроекти «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації» як взаємодоповнювальні та такі, що потребують невідкладного розгляду у Верховній Раді, заявляє народний депутат, представник Президента в парламенті Юрій Мірошниченко.

«Одним із найважливіших завдань, визначених Президентом, є розвиток демократичних інститутів в Україні, тому глава держави узяв під особистий контроль проходження у парламенті законопроекту №2763 «Про доступ до публічної інформації», який мають розглянути у другому читанні», – сказав Мірошниченко.

Як повідомляє прес-служба глави держави в понеділок, представник Президента ініціював внесення до порядку денного та розгляду в першому читанні законопроекту «Про інформацію» з тим, щоб обидва законопроекти були ухвалені разом, як взаємодоповнювальні закони.

«З ініціативи глави держави було створено робочу групу із доопрацювання цих законопроектів, до складу якої увійшли їхні автори, представники профільного комітету, секретаріату Верховної Ради, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів. Таким чином, незважаючи на складнощі, які супроводжували процес розробки законопроекту, результати позитивні і закон про доступ до публічної інформації вже підготовлений до розгляду у другому читанні», – наголосив Мірошниченко.

Також представник Президента заявив, що глава держави приділяє особливу увагу проведенню реформ у країні, спрямованих на економічний добробут громадян.

У цьому контексті Мірошниченко наголосив на необхідності розгляду та ухвалення у другому читанні і загалом законів про недопущення обігу в Україні небезпечної продукції і про загальну безпеку нехарчових продуктів, а також розгляду в першому читанні протирейдерського законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств».

За його словами, Янукович визначив ці законопроекти як невідкладні і наполягає на їхньому розгляді з метою проведення серйозних системних реформ у сфері ринкового нагляду та контролю за продукцією і запобігання рейдерству.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG