Доступність посилання

ТОП новини

Янукович прибув до Казахстану на саміт ОБСЄ


Президент України Віктор Янукович прибув до Казахстану з робочим візитом для участі в саміті ОБСЄ. Сьогодні запланована зустріч глави української держави з генеральним секретарем ООН Пан Ґі Муном.

У середу Янукович виступить на пленарному засіданні ОБСЄ. Цього ж дня планується низка двосторонніх зустрічей, зокрема з генеральним секретарем ОБСЄ Марком Перреном де Брішамбо, президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Томасом Міровом.

Запланована також зустрічі з прем’єром Нідерландів Марком Рютте, президентами Болгарії Ґеорґієм Пирвановим, Білорусі Олександром Лукашенком, Таджикистану Емомалі Рахмоном і Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

Робочий візит президента України до Казахстану завершиться завтра.

У роботі саміту візьмуть участь глави держав і урядів із 56 країн-учасниць ОБСЄ та 12 партнерів зі співпраці, зокрема, 38 глав держав і урядів.

Зустріч розпочнеться 1 грудня з привітальної промови президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Потім виступить нинішній голова ОБСЄ, державний секретар і міністр закордонних справ Казахстану, генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун, президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Петрос Ефтіміу, генеральний секретар ОБСЄ Марк Перрен де Брішамбо.

Виступ Януковича на пленарному засіданні саміту буде четвертим, після виступу президента Росії Дмитра Медведєва.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG