Доступність посилання

ТОП новини

Янукович вчинив щодо Податкового кодексу відповідально – Кравчук


Екс-Президент України Леонід Кравчук вважає вето Податкового кодексу відповідальним рішенням нинішнього глави держави Віктора Януковича.

«Я думаю, Президент Янукович вчинив дуже відповідально і правильно, поставивши права людей вище за економічний інтерес держави. Це дуже відповідальне рішення. Це рішення глави держави, який дбає і про країну, і про її громадян», – сказав Леонід Кравчук в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» у вівторок. Кравчук назвав таке рішення перемогою Януковича.

Кравчук уважно стежив на процесом роботи над кодексом, оскільки необхідність його ухвалення назріла вже давно. Він також нагадав, що ініціював цей процес другого року свого президентства, однак йому не вистачало підтримки в парламенті для ухвалення документа.

На його думку, другому і третьому Президентам України Леоніду Кучмі та Вікторові Ющенку не вистачило політичної волі ухвалити Податковий кодекс.

Водночас Кравчук розкритикував пропозиції віце-прем'єра Сергія Тігіпка стосовно Податкового кодексу, оскільки їх було розроблено, «з огляду на ідеальні європейські умови».

«Не було враховано те, що мільйони людей, громадян України, подорожуючи з «кравчучками», заробили гроші і самі зайнялися своїм працевлаштуванням, не перекладаючи свої проблеми на бюджет країни», – зазначив він.

«Я зустрічав таких людей і в Туреччині, і в Китаї, і в Польщі, і в Чехії. Вони, не чекаючи на допомогу держави, самі створювали робочі місця – і собі, і іншим. Чи є підстави ігнорувати право цих людей на працю, яка дає їм можливість вижити? Чи може уряд сьогодні не враховувати інтереси цих людей, які не чекати, коли в держави настануть сприятливіші умови, і рубати з плеча?», – додав Кравчук.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG