Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція закликає Литвина звернутися до суду щодо сумісників


Фракції «БЮТ-Батьківщина» і НУНС закликають голову парламенту Володимира Литвина звернутися до суду із проханням про дострокове припинення депутатських повноважень депутатів-сумісників. Про це на засіданні Верховної Ради сказав депутат Андрій Парубій (НУНС), виступаючи із заявою від фракцій.

«Ми вимагаємо, щоб питання про позбавлення сумісників депутатського мандата було нарешті поставлене на голосування й проголосоване у залі або щоб голова Верховної Ради звернувся до суду про дострокове припинення повноважень народних депутатів України, які не виконали вимоги щодо несумісництва депутатського мандата», – сказав Парубій.

Під час його виступу депутати на трибуні закріпили плакат із зображенням 10 парламентарів, які станом на 1 грудня продовжують поєднувати свої депутатські обов’язки з роботою в органах виконавчої влади.

Раніше голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляв, що запланована адміністративна реформа затягує розгляд парламентом дострокового припинення повноважень депутатів, які поєднують свої обов’язки з роботою в органах виконавчої влади.

У липні Литвин заявляв про намір звернутися до суду із проханням про дострокове припинення депутатських повноважень депутатів-сумісників після того, як відповідне рішення ухвалить парламентський комітет з питань регламенту.
XS
SM
MD
LG