Доступність посилання

ТОП новини

У парламенті відімкнули опалення через мільйонний борг


Голова комітету Верховної Ради з питань регламенту Володимир Макеєнко пояснює відсутність тепла у Верховній Раді заборгованістю парламенту перед енергопостачальною компанією.

За словами Макеєнка, майже понад двом мільйонам киянам відключили опалення, і депутати нічим не кращі за них.

Депутат заявив, що наразі ще не погоджене питання про виділення коштів Управлінню справами на оплату опалення. «Верховна Рада, здається, заборгувала біля одного мільйона гривень. Верховна Рада такий же суб’єкт господарської діяльності, як і всі інші структури. Платити потрібно, і нехай наступного разу краще складають кошторис Верховної Ради», – сказав Макеєнко.

Декілька великих масивів столиці, в яких проживають близько двох мільйонів людей, залишилися практично без тепла через зниження тиску газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Обмеження газопостачання зумовлене заборгованістю «Київенерго» за спожитий газ.

Сьогодні народні депутати також скаржилися на холод у сесійній залі. Коли Адам Мартинюк, який головував на засіданні, запропонував працювати без перерви, щоб раніше завершити пленарне засідання, хтось із залу вигукнув: «Давайте, бо дуже холодно в залі».
XS
SM
MD
LG