Доступність посилання

ТОП новини

Міліція і комунальні служби ліквідували наметове містечко на Майдані


У ніч з четверга на п’ятницю комунальні служби із застосуванням спецпідрозділів Міністерства внутрішніх справ ліквідували наметове містечко підприємців, що на майдані Незалежності протестували проти нового Податкового кодексу.

Як повідомив Радіо Свобода один з координаторів акції Ігор Гурчик, о 4:57 за київським часом з міліцейського автотранспорту з’явилися так звані «космонавти», тобто працівники спецпідрозділу. Судовий виконавець зачитав рішення про заборону проведення акції на Майдані. Після цього працівники комунальних служб, озброєні ножицями по металу та іншими спецзасобами, розпочали демонтаж наметів.

Зважаючи на чисельну перевагу опонентів, підприємці, яких було кілька десятків, не чинили опору. Масових арештів також не було, міліція затримала і згодом відпустила одного з координаторів акції. За словами Ігоря Гурчика, на момент ліквідації наметового містечка він не бачив поруч жодного з опозиційних депутатів, які свого часу оголосили намети своїми «громадськими приймальнями». Водночас особисті речі депутатів та учасників акції повантажили на самоскид і вивезли в невідомому напрямку.
XS
SM
MD
LG