Доступність посилання

ТОП новини

Частина підприємців не хоче поновлення акції


Національна координаційна рада акції протесту підприємців проти Податкового кодексу виступає проти відновлення акції протесту під керівництвом її генерального координатора Олександра Данилюка, що планується на 9:00 в понеділок, 6 грудня. Про це повідомив член ради Володимир Дорош.

«Ми нікого не зупиняємо, тому що це волевиявлення людей. Але ми категорично проти політизації цього процесу», – сказав він.

Дорош наголосив, що, за його інформацією, у цій акції протесту планується участь всіх опозиційних політичних сил, а координаційна рада підприємців відстоює в першу чергу економічні інтереси підприємців і не хоче втручатися в політику.

При цьому Дорош зазначив, що вважає часткове вето Президента Віктора Януковича на новий Податковий кодекс і подальше внесення Верховною Радою змін відповідно до пропозицій Президента в кодекс перемогою підприємців, які проводили акцію протесту.

Водночас він повідомив, що вимоги координаційної ради підприємців залишаються незмінними – повне вето нового Податкового кодексу, відставка Кабміну, вибори Верховної Ради, оскільки зазначені органи брали участь у розробці та ухваленні цього закону.

Дорош додав, що рада не відмовляється від такої форми боротьби, як акції протесту, але на сьогодні вважає недоцільним їх проведення. Він зауважив, що рада буде концентрувати свою роботу в регіонах, де, зокрема, буде вестися роз’яснювальна робота серед підприємців про неприйнятність зміненого Податкового кодексу.

Надалі він також не виключає організацію нових акцій протесту.

Генеральний координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк закликає політичні партії приєднатися до мітингу підприємців, який почнеться о 9:00 в Києві 6 грудня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG