Доступність посилання

ТОП новини

Постраждалі від вибуху газу вимагають додаткового розслідування


Потерпілі в результаті вибуху в житловому будинку по вулиці Мандриківській у Дніпропетровську наполягають на проведенні додаткового слідства у справі, а обвинувачені у справі – на закритті справи за амністією. Відповідні клопотання були подані сьогодні в ході нового судового розгляду справи, що проходить в Запоріжжі.

На думку потерпілої сторони, кримінальну справу проти посадових осіб ВАТ «Дніпрогаз» має бути направлено на додаткове розслідування у зв'язку з необхідністю перекваліфікації справи зі статті «Службове недбальство» на жорсткішу статтю.

Представники обвинувачених, у свою чергу, клопочуть про закриття справи. За їхніми словами, злочин, у якому звинувачують газівників, не є тяжким, відтак справа може бути закрита відповідно до Закону «Про амністію».

Суд прийняв клопотання обох сторін.

Вибух у житловому будинку Дніпропетровська, який стався 13 жовтня 2007 року, забрав життя 23 осіб, 400 людей залишились без житла. За трагедію досі ніхто не відповів: обвинувачених у недбальстві трьох високопосадовців «Дніпрогазу» амністували 2009 року.

8 грудня судовий процес щодо «газової трагедії» у Дніпропетровську розпочався вдруге – «з нуля». Процес тепер проходить у Запоріжжі, у Заводському райсуді.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG