Доступність посилання

ТОП новини

Інститут нацпам’яті передали уряду


Президент України Віктор Янукович своїм указом постановив ліквідувати Український інститут національної пам’яті. Іншим указом глава держави доручив Кабінету Міністрів створити Український інститут національної пам’яті як науково-дослідну бюджетну установу при уряді України.

Крім того, за указом Януковича, ліквідовані також Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державний комітет України у справах національностей та релігій.

Функції ліквідованого Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Президент доручив покласти на Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України та Державну інспекцію техногенної безпеки України; Вищої атестаційної комісії України – на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Також указом глави держави доручається уряду вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG