Доступність посилання

ТОП новини

Єгипет відкриває пляжі після нападів акул


Єгипет повідомив про відкриття пляжів для туристів після серії нападів акул, що сталися протягом останніх двох тижнів.

Один українець і троє росіян отримали серйозні травми в результаті нападу акули у водах неподалік від Шарм-ель-Шейха, а пізніше загинула 70-річна жінка після того, як акула частково відкусила їй праве стегно і праву руку.

«Ми дозволили відкрити пляжі за умови, що власники готелів будуть суворо дотримуватися нових правил, щоб гарантувати безпеку іноземних туристів під час дайвінгу і плавання», – сказав журналістам губернатор Південного Синая Мухаммед Абдель Фаділь Шуша.

Нові правила включають проведення постійних патрулів прибережних вод та встановлення спостережних веж уздовж берегів, з яких професійні дайвери могли б стежити за можливими нападами акул.

Туристів попросять також залишатися в межах позначених плавальних зон і відмовитися від годування акул, наводить слова губернатора агентство «Ройтерз».

Загибель туристки з Німеччини стала першою від 2004 року смертю в результаті нападу акули в Єгипті. Трагічна подія сталася невдовзі після зняття заборони на купання в деяких місцях регіону, введеного через напад акули на українця і росіян.

Міжнародна група експертів опитує свідків, вивчає умови в регіоні і збирає дані від місцевих дайверів для того, щоб знайти причину такої поведінки акул.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG